Młodzież 25-26 sierpnia [WYNIKI]

Dodano: 26 sierpnia 2017 | 20:18
W piątek i sobotę o ligowe punkty walczyły młodzieżowe zespoły Radomiaka. Dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka to bilans naszych drużyn.
Rocznik 1999/2000

Drugie zwycięstwo zanotowali juniorzy. Nasz zespół wygrał na wyjeździe z Wektrą Zbuczyn 3:2.

W środę Radomiak zagra na własnym boisku z SF Warszawa.

Wektra Zbuczyn - Radomiak Radom 2:3 (0:0)
(Jeżmański, Staniszewski, Jakubczyk)

Radomiak: Kołodziejski - Kuba, Warchoł, Gałczyński, Jakubczyk (63' Szczodry), Nowakowski, Pawłowski, Różowicz, Jeżmański, Staniszewski (75' Kosowski), Winerowicz

***
Rocznik 2001

Pierwszy punkt przywieźli z Warszawy juniorzy młodsi. Nasz zespół zremisował z Ursusem Warszawa 1:1. Gola dla Radomiaka strzelił z rzutu karnego Daniel Winiarski.

W środę Radomiak zagra na własnym boisku z Gwardią Warszawa.

Ursus Warszawa - Radomiak Radom 1:1 (0:0)
(Winiarski (k))

Radomiak: Grzyb - Procki, Wiatrak, Wdowski, Grygiel, Kozakiewicz (45' Pluta), Łęcki, Winiarski, Kosonóg, Borkowski, Nowakowski

***
Rocznik 2002

Podobnie jak przed tygodniem juniorzy młodsi wywalczyli jedno "oczko". Nasz zespół zremisował na wyjeździe z Błonianką 1:1. Zieloni znów musieli gonić wynik. Gola na wagę remisu strzelił Maciej Buczma.

We wtorek Radomiak zagra na własnym boisk z UKS "1" Węgrów.

Błonianka Błonie - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
(Buczma 70')

Radomiak: Pajączek - Lasota, Wołczyński, Wieczorek, Stańczyk, Szwaczka (63' Prawda), Odzimkowski, Woźniak, Seledec (63' Buczma), Moskwa, Iwański (63' Lament) oraz Lebioda, Kłoczko, Stępień

***
Rocznik 2003

Od porażki nowy sezon rozpoczęli trampkarze. Nasz zespół przegrał na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 0:1. Po niezbyt udanej pierwszej połowie, po zmianie stron zieloni zagrali zdecydowanie lepiej, ale nie udało się odrobić strat. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał w pierwszej połowie Kamil Gniadek, a po przerwie Bartosz Leśnowolski.

W środę Radomiak zagra na własnym boisku z Varsovią Warszawa.

Dolcan Ząbki - Radomiak Radom 1:0 (1:0)

Radomiak: Ziółko (Kuśta) - Łyko, Klimas, Dobrasiewicz, Krawczyk, Wroński, Barnaś, Kołacz, Gniadek, Leśnowolski, Ostrowski oraz Janduła, Karbowiński, Królikowski, Osiej, Bachanek, Pacyna P.

***
Rocznik 2005

Udanie nowy sezon rozpoczęły młodziki. Choć nasz zespół do przerwy przegrywał 1:3, to po zmianie stron bardzo szybko odwrócił losy meczu wygrywając ostatecznie z KS Potworów 6:4. Cztery bramki strzelił debiutujący w barwach Radomiaka Marcel Szymański.

W niedzielę Radomiak zagra z Orlikiem Radom.

Radomiak Radom - KS Potworów 6:4 (1:3)
(Trafisz 10', Szymański 33', 37', 46', 56', Gregier 51')

Radomiak: Molga (Górecki) - Moskwa, Grzegorczyk, Pawłowicz, Gregier, Witkowski, Trafisz, Dohojda, Szymański oraz Barszcz, Banasik, Klimas, Berliński, Sosnowski, Pyrka